ورود به سایت
تبت نام

 • تاریخ انتشار : 1395/05/16 - 18:37
  آغاز فروش محصولات نوشت افزار و سرگرمی قاصدک در سال 1395
  باز هم ثنا، ثمین و سیناجستجو، دوست و یاری مهربان، همراه با شما در مدرسه.

  فروش محصولات قاصدک پیش از شروع سال تحصیلی95 آغاز شد، امسال نیز ثنا، ثمین و سیناجستجو با محصولاتی زیبا و با کیفیت می‌خواهند دوست و یار شما در طول سال تحصیلی باشند.

  ساک دستی‌های زیبا در سه سایز متنوع، کاغذکادو، دفتر نقاشی فانتزی و ... مجموعه ای از محصولات جدید هستند که شما می‌توانید با دانلود کردن بروشور محصولات 95 آلبومی از این محصولات و همچنین محصولات قبلی قاصدک اعم از دفاتر تحریر (گلاسه شومیز، طلقی فنری و گالینگور)، دفاتر نقاشی، کیف و کوله مدرسه، انواع جامدادی، انواع برچسب تزئینی و مشخصات، مدادرنگی، مدادمشکی و قرمز، پاکن، تراش، خط کش،‌جورچین، پوستر، برنامه هفتگی و انواع کاغذ کادو را در اختیار داشته باشید و با مراجعه به نمایندگیهای فروش و نمایشگاه‌ها آنها را تهیه نمایید.

  "دوستان عزیز قاصدکی"، امسال شما می‌توانید با عضویت در کانال قاصدک، از اخبار و محصولات جدید ما باخبر شوید و با ثنا، ثمین و سیناجستجو همراه باشید.

  همچنین امسال هدیه ویژه‌ای برای دوستان قاصدکی خودمان داریم. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه بازی سایت قاصدک و یا مراجعه به مارکت‌های بازار، کندو و ... بازیهای زیبای اندرویدی "ثنا و ثمین و سیناجستجو" را دانلود کرده و از بازی با آنها لذت ببرید. این بازی‌ها شامل مسیریابی، کارت حافظه، اختلاف تصاویر، جورچین و رنگ‌آمیزی می‌باشد که انشاءلله بزودی بصورت رایگان منتشر خواهد شد.

  منتظر نظرات شما دوستان عزیز هستیم.

  تلگرام: @ghasedakk.ir

  اینستاگرام: ghasedakk_ir

  گوگل پلاس: ghasedakk_ir

  ارسال نظر
  chapta


  تازه های سایت
  تولید محصولات جدید قاصدک
  قاصدک در هفتمین نمایشگاه ایران نوشت
  افتخارات قاصدک
  بازیهای اندرویدی قاصدک
  صبر در کودک و رفتار متقابلانه ما...

  کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به محصولات نوشت‌افزار و سرگرمی قاصدک می‌باشد