ورود به سایت
تبت نام
 • حفظ قرآن در کودکی را برای فرزندانمان فراموش نکنیم
  وقتی پدر و مادر در خانه قرآن می خوانند کودک، این نشانه ها را به وضوح از خود بروز می دهد. آن گاه است که شما می توانید ابتداء دوره آزمایشی و سپس دوره رسمی حفظ را برای کودک تان آغاز کنید.
  خلاق و مبتکر بودن
  نوآور بودن به این معناست که کودک توانایی استفاده یا بهره برداری کردن از اطلاعات یا دانش موجود را در جهت پیشبرد محصول، سیستم یا تکنیک جدید داشته باشد. چگونه می توان نوآوری را پرورش داد؟
  سن بیداری جنسی در کودکان
  ین سن شش الی دوازده سالگی کودک با گرافیک بالا تصویر برداری می کند. یعنی او را مبتلا به انحراف اخلاقی نمی کند اما در ذهن کودک ثبت شده باقی می ماند...
  نقش بچه ها در خانه تکانی
  ماه اسفند که از راه می‌رسد، تمیزی و گردگیری خانه مفهوم تازه‌ای پیدا می‌کند و همه افراد خانواده در این کار شریک و سهیم می‌شوند اما برای مشارکت و سهیم کردن کودکان در این گونه کارها باید نکاتی را نیز مد نظر قرار داد.
  شادی های زمستانه
  شاید هیچ فعالیتی جز بازی با کودک در این روزهای سرد، فرصت لازم برای عشق ورزیدن به او را مهیا نکند و با این کار فضای خانه تان را هم گرم می کنید
  بازی یعنی چی ؟ با + زی
  بچه ها در مسیر هستند، یاد بگیریم از مسیر منحرفشان نکنیم. بازی سازنده ما و کودک را در مسیر رشد قرار می دهد...
  کودک و بدغذایی
  مشکل از کجا آب می خورد؟ با بچه های بد غذا چه کار کنیم؟
  ذهن کودک
  وقتی نوزاد جیغ می کشد بر اساس پردازش درونی اش است؛ یکسری اطلاعات گرفته، با اطلاعات قبلی ترکیب کرده، یک سری فرآیند را طی کرده و پردازش کرده به این نتیجه رسیده که جیغ بزند یا لبخند بزند و یا گریه کند.
  تلویزیون
  من که نمی‌توانم دائم تلویزیون را روشن و خاموش کنم. اصلاً خبر ندارم که چه اتّفاقی بناست در برنامه بیفتد که بخواهم کاری انجام دهم.
  دوران سرکشی
  درس هایش عقب می افتد و و موقع استحمام انگار می خواهند کوهی را جا به جا کنند. با هر کس که بگویی سر دعوا دارد و به احدی جز خودش حق ناراحت شدن نمی دهد...
  1 2 3 4... 6


  کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به محصولات نوشت‌افزار و سرگرمی قاصدک می‌باشد